СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!! Складіть термінологічний словник: галас, табір, чайка, кішр, курінь, клейноди

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Галас - козацькі війска йшли до бою в довільному порядку. Табір - військо рухалося похідним строєм. Чайка - безпалубний плоскодонний човен. Кірш - центральний орган управління в Запорозькій Січі. Козацький військовий табір, де знаходиться старшина на чолі з кошовим отаманом. Збірна назва для всього війського товариства запорізьких козаків Курінь - військово-адміністративна одинися з кілька сот козаків. Клейноди - відзнака, атрибутика і символи військової та цивільної влади козацького війська.