!!!СРОЧНО КТО ЗНАЕТ ФИЗИКУ ПОМОГИТЕ РЕБЯТ ПРОШУ КТО ЧТО МОЖЕТ!!! 1)Визначте опір стального дроту між двома опорами лінії електропередачі, якщо площа поперечного перерізу дроту = 10 мм(Квадратних), а відстань між опорами = 50 м....

!!!СРОЧНО КТО ЗНАЕТ ФИЗИКУ ПОМОГИТЕ РЕБЯТ ПРОШУ КТО ЧТО МОЖЕТ!!! 1)Визначте опір стального дроту між двома опорами лінії електропередачі, якщо площа поперечного перерізу дроту = 10 мм(Квадратних), а відстань між опорами = 50 м. Дано: l=50 м(Длина) S=10 мм2(Площадь) P= (Вес тела) Знайти: R-?(Сопротивление) 2)У деякий бік потрібно пересунути повзунок реостата, щоб лампа світила яскравіше, відповідь обгрунтуйте(Малюнок нижче) 3)Нікеліновий дріт завдовжки 0,5 м і площею поперечного перерізу 2 мм(Квадратних) підключили до джерела струму напруга на якому становить 4,2 В.Якою є сила струму в дроті?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
715.0 мОм я взял высокоуглеродистую, можно ещё железо и нержавейку. А вообще R = pL/S p - ро удельное сопротивление стали кажись 0.15 Ом мм^2/м. 2) Сопротивление, ясное дело увеличится. А что будет с силой тока, тебе подскажет закон Ома.