СРОЧНО!! ЛЮДИ добрые помогите Поставьте слова в правильном порядке, чтобы получи

СРОЧНО!! ЛЮДИ добрые помогите Поставьте слова в правильном порядке, чтобы получился вопрос. 1) your name is what? 2) your job what is? 3) from where you are? 4) you are a student? 5) you English speak do? 6) do what you do?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What is your name? What is your job? Where are you from? You are a student? Do you speak English? What do you do?