Срочно!!! на тему АУРУХАНА нужен мини рассказ,4-5предложений!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біздін қалада көп ауруханалар бар. Ауруханада көптеген дәрігерлер жумыс істейді. Адамнын денсаулығы нашар болса, ол ауруханаға барады және дәрігер оны тексереді. Содан сон оған дәрі жазып береді. Менінше , аурухана болмаса ешкім өмір суре алмайды (Слово "сУре", вместо "У", там казахская "у" без хвостика)