Срочно на завтра! Складіть 5 речень про зимові розваги дітей,використовуючи слова в переносному значенні.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Проснувся ранок. На небі сміялося сонечно і не було жодної хмаринки. Кришталева річка перетворилася на чудову ковзанку і  весь день розважала дітей. Непомітно сонечно заховалося за горою і наповзли сутінки. Настала ніч. На небі швиденько збіглися хмарки на просипалися на землю срібним снігом.