Срочно надо помощь в английский 8 класс дою 15 б. 1. a) ... you ever ... (use) goole b) When ... you first ... (go) on Internet 2. a) ... you always ... (be) a student at this school b) Which school ... you ... (go) to when ...

Срочно надо помощь в английский 8 класс дою 15 б. 1. a) ... you ever ... (use) goole b) When ... you first ... (go) on Internet 2. a) ... you always ... (be) a student at this school b) Which school ... you ... (go) to when you were little 3. a) ... you ... (study) English all you life b) When ... you ... (start) to learn English
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. a) Have you ever used gogle? b) When did you first go on Internet? 2. a) Have you always been a student at this school? b) Which school did you go to when you were little? 3. a) Have you studied English all you life? b) When did you start to learn English ?