Срочно!!!!!!!!!!!!!!!! Напишіть будь ласка свою точку зору щодо домашніх обов'язків у сі

Срочно!!!!!!!!!!!!!!!! Напишіть будь ласка свою точку зору щодо домашніх обов'язків у сім'ї!!!!!!дуже потрібно!!!!!молю будь ласка допоможіть!!!!!54 бала!!!!!!!?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя точка зору щодо домашніх обов'язків така: я повинна привчатися бути акуратною і працьовитою, виконуючи якісь домашні справи, я вчуся планування, вчуся ставити перед собою цілі і виробляти певні навички, які допомагають досягненню цих цілей. Через якийсь час я розумію, що речі, покладені на місце, істотно економлять час, що витрачається на їх пошуки. Домашня робота вчить мене самодисципліни. Виконуючи домашні справи, я вчуся створювати собі робочий настрій, натхнення, організовування. My point of view on domestic responsibilities as follows: I must get used to be neat and hardworking, doing some household chores, I'm planning, learning to set goals and develop certain skills that help achieve these goals. After a while I realize that things are put in place, significantly saving the time spent on their quest. Homework teaches a child self-discipline. Doing household chores, the child learns to create a working mood, inspiration, organized.