СРОЧНО!!! Напишите по-английски. Мы не пишем письма. Он не играет в теннис. Я не пью кофе. Они не ходят в школу. Она не смотрит телевизор.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
We don't write letters. He does not play tennis. I don't drink coffee. They do not attend school. She does not watch TV.
Гость
We don't write letters. He does not play tennis. I don't drink coffee. They do not attend school. She does not watch TV.