Срочно нужен  диалог про спорт на английском языке разговор между 3-мя людьми

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hello Ann -Hello Sara -Hello Nina! -Sara,what is your favourite sport? -My favourite sport is basketball -And what about you Nina? -I do not like sport,it is very difficult for me because I am fat -No! Nina you are not fat,you are think -Ok,I will think about it -Bye -Bye -Goodbye