СРОЧНО НУЖЕН ПЕРЕВОД НА РУССКИЙ ЯЗЫК , ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ! Қалпына келетін қорлар да адамның ақыл-ойына тәуелді болады. Олар – топырақ , өсімдік пен жануарлар әлемі. Табиғат пайдалану қоғамдық өндірістің ерекше саласы ретінде...

СРОЧНО НУЖЕН ПЕРЕВОД НА РУССКИЙ ЯЗЫК , ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ! Қалпына келетін қорлар да адамның ақыл-ойына тәуелді болады. Олар – топырақ , өсімдік пен жануарлар әлемі. Табиғат пайдалану қоғамдық өндірістің ерекше саласы ретінде табиғат байлығын кешенді үнемдеп пайдалану арқылы қоғамның материалдық қажетін өтеуге және табиғи ортаға өндірістің зиянды әсерін болдырмауға бағытталған. Өндіріске қатыстырылатын табиғат байлықтары: пайдалы қазба байлықтар (минералдық шикізат),су,ауа,орман,жер,тек қана өндіріс шікізаты емес, сонымен қатар, өндіріс құралы да болып табылады.Өндірістік қатынасқа қосылмған табиғат байлығын да ұлттық байлық ретінде қарап, оның табиғи қалпының сақталуын, сапасының төмендеуін қамтамасыз ету керек. Табиғат байлығын тиімді пайдалану өндірістің дамуын қамтамасыз етіп қана қоймай, табиғи ортаның тазалығын, оның қалпына келетін қорын молайту және табиғи ортаның тепе-теңдігін сақтау болып табылады. Басқаша айтқанда, табиғи орта мен ондағы өндірістің даму тепе-теңдігі сақталуы тиіс.Сондықтан табиғи ортаны, табиғат байлығын қорғау халықтың материалдық, рухани, әлеуметтік мұқтажын үздіксіз өтеуге, табиғат байлығын қалпына келтіруге, молайтуға бағытталуы қажет. Ғарыш қорларына — күн сеулесінің радиациясы, теңіздің тартылуы мен тасуы жатады. Климаттық қорға — атмосферадағы ауа, жел энергиясы, жауын-шашын жатады.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фонды возобновляемых разум человека зависит от в голову. Они – почва , растительный и животный мир. Природопользования и экономного использования материальных потребностей общества, как особая сфера общественного производства, комплекса природных богатств, направленные на предотвращение вредного воздействия производства на природную среду и на возмещение путем. Привлекаемых в производство природных богатствах: размещение полезных ископаемых (минерального сырья),воды,воздуха,лесных,земельных,шікізаты только производства, но и является средством производства.Рассмотрев в қосылмған производственные отношения как национального достояния природных богатств, природного состояния его сохранности, снижение качества обеспечения. Развитие производства обеспечивает не только эффективное использование природных богатств, чистоты природной среды, воспроизводство природной среды и возобновляемых ее сохранения равновесия. Другими словами, природной среды и развития в нем производства, баланс должны сохраняться.Поэтому природной среды, природных богатств, защиты населения, материальных, духовных, социальных потребностей непрерывного возмещение, восстановление природных богатств, должны быть направлены на воспроизводство. Фонды космос — радиация сеулесінің дней, судороги и разлив моря. Климатические фонду — в атмосфере воздуха, энергия ветра, осадков.