Срочно нужна русская транскрипцыя.. ИЗ ПЕРЕВОДЧИКА ГУГЛ НЕ ПОДХОДИТ.!!!  там неправельное произношение.. СРОЧНО!!!!!isolatedto get insighta graduatelibertymontrealvancouserappealingrenownedauthoritiesan enterpriselegislationto ...

Срочно нужна русская транскрипцыя.. ИЗ ПЕРЕВОДЧИКА ГУГЛ НЕ ПОДХОДИТ.!!!  там неправельное произношение.. СРОЧНО!!!!! isolated to get insight a graduate liberty montreal vancouser appealing renowned authorities an enterprise legislation to assist to contribute vocational be  engaged  be obliged
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
isolated - айсолейтид to get insight - ту гэт инсайт graduate - грэдьюэйт liberty - либерти montreal - мантриол vancouser - вэнкувэ appealing - эпиелин renowned - ринауд authorities - осоритиз an enterprise - эн интепрайз legislation - лэжислейшн to assist - ту эсист to contribute - ту контрибьют vocational - вокэйшинел be  engaged - ту ингэжид be obliged - ту эблайжьд