СРОЧНО НУЖНО ДАЮ 45Б КАК ЧИТАТЬ ТРАНСКРИПЦИЮ НА РУССКОМ КАК ЧИТАТЬ coutry.The United Kingdom includes England scotland .Wales and Northern Ireland capital . London is the capital of the UK but the capital .capital of Englan...
СРОЧНО НУЖНО ДАЮ 45Б КАК ЧИТАТЬ ТРАНСКРИПЦИЮ НА РУССКОМ КАК ЧИТАТЬ
coutry.The United Kingdom includes England
scotland .Wales and Northern Ireland
capital . London is the capital of the UK but
the capital .capital of England. Cardiff is the capital .
wales.edinburgh is the capital of scotland
belfast . is the capital of Northern Ireland
Flag . the Union Jask also the is anational flag
Гость
Кантри. Де Юнэйтед Кингдом инклудс Инглэнд, Скотлэнд. Уэльс энд Норзен Айрлэнд. Кэпитл. Лондон ис де кэпитл оф де Юкей бат де кэпитл. Кэпитл оф ингланд. Кардиф ис де кэпитл. Уэльс. Эдинбеа ис де кэпитл оф скотланд. белфаст. ис де кэпитл оф норзен айрлэнд. флэг. де юньён джеск олсо де ис энейшнл флэг
Гость
катри. Зе юнайтед Кингдом инклудс Ингленд скотленд. Вэлс энд Норзен Айленд кэпитл. Ландан из зе кэпитал оф зе Юнайтед Кингдом(UK - ЮК) бат зе кэпитал. кэпитл оф Игленд. Кадифф из зе кэпитл . вэлс. эдинбра из зе кэпитл оф скотленд бэлфаст. из зе кэпитл оф Норзен Айленд Флэг. зе Юнион Джэск олсо зе из э нэшинел флэг