Срочно нужно помогите! Характарыстыка Лабановича 1 Партрэт 2Унутранны свет 3 Характар 4 Прамая аутар характарыстыка 5 Характарыстыка героя иншыми персанажами 6 Супастауленне героя з иншыми персанажами 7 Адлюстраванне умоу у як...

Срочно нужно помогите! Характарыстыка Лабановича 1 Партрэт 2Унутранны свет 3 Характар 4 Прамая аутар характарыстыка 5 Характарыстыка героя иншыми персанажами 6 Супастауленне героя з иншыми персанажами 7 Адлюстраванне умоу у яких жыве герой 8 Сувязь героя з прыродай 9 Адлюстраванне сацыяльнага асяродзяння у яким жыве народ 10 Наяунасть ци адсутнасць прататыпа
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прости я не могу тебе помоч