СРОЧНО!!! нужно составить текст на английском языке про 5 хобби-клубов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Music club Do you like music? Have you got your favorite composition? If you are, you have to join music club! If you join, you will have fun after lessons every day! Our club is perfect place for girls, boys, teachers, animals, faires, aliens, and other earth life! We chose, recomindate, listen music all the time! Come and enjoy our club