Срочно!!! обчислити масову частку карбону в молекулі С10Р22?

Срочно!!! обчислити масову частку карбону в молекулі С10Р22?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рахуємо молекулярну масу Mr(C10H22) = 12*10+22 = 142 w(C) = 12*10/142 = 0.845 Відповідь: 84.5%
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы