Срочно ответьте на вопросы за правильный ответ поставлю лучший заранее спасибо))) 1)Симметрия тела актинии, медузы, гидры.  2)Форма тела и его строение актинии, медузы, гидры.  3)Место обитания актинии, медузы, гидры.  4)Передв...

Срочно ответьте на вопросы за правильный ответ поставлю лучший заранее спасибо))) 1)Симметрия тела актинии, медузы, гидры.  2)Форма тела и его строение актинии, медузы, гидры.  3)Место обитания актинии, медузы, гидры.  4)Передвижение актинии, медузы, гидры.  5)Состав пищи и способ добывания актинии, медузы, гидры.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1радіальна 2актинія і гідра поліп.у медузи тіло у формі дзвона(купола) 3водойми 4актинія веде прикріплений спосіб життя на панцері рака самітника,гідра теж веде прикріплений спосіб життя але здатна на незначні рухи(личинки вільно рухаються),медуза вільно рухаються у воді 5актинія веде симбіотичний спосіб життя із раком самітником(харчується залишками його їжі),гідра і медуза мають жалкі клутини і здатні полювати