СРОЧНО Переведите диалог: - Апай,менің Болашақта Республикалық физика-математика мектебінде оқығым келеді,өйткені осы пәндерді ұнатамын. - Иә,математика пәнінің мұғалімі сені мақтайды. - Ол мектепке оқушыларды қалай қ...

СРОЧНО Переведите диалог: - Апай,менің Болашақта Республикалық физика-математика мектебінде оқығым келеді,өйткені осы пәндерді ұнатамын. - Иә,математика пәнінің мұғалімі сені мақтайды. - Ол мектепке оқушыларды қалай қабылдайды? - Облыстық физика және математика олимпиадасының жеңімпаздары мен арнайы іріктеу сынынан өткен оқушылар қаылданады. - Олимпиадаға нешінші сыптан бастап қатысуға болады? - 8-сыныптан бастап - Ол мектепте физика және матиматика пәндері тереңдетіп оқытыла ма? - Иә.Оған қоса информатика және ағылшын тілі пәндері. - Оқу мерзімі қанша жыл? - Ал сабақ қай тілдерде жүреді? - Қазақ және орыс тілдерінде.Сен осы нақыттан бастап дайындал! - Жақсы,апай!Рақмет!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Учительница   я в будущем хочу  учиться  в Респб физика математическом школе потому что мне нравится эти предметы - Да учительница математики будет тебя хвалить - А как в этой школе принимают учеников - Победители облостной олимпиады по физике или по математике  могут учиться в этой школе - а в олимп с кокого класса можно участвовать - с 8 класса - А в той школе физику и математику учит сложно -Да и есть ищё информатика и анг - Сколько  лет надо учиться в этой школе - А на каком языке они учятся - НА каз и на русс. Ты с этого момента готовся  -Лдано учительница! Спс