Срочно! Переведите пожалуйста НЕ с переводчика! Жамбылға сол көне Жамбыл тайының есiмi берiледi. Кiшкентай кезiнен басқа кедей балалары сияқты байдың малын бағады. Ес бiлген соң әкесi оны ауыл молдасына оқуға бередi.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жамбылом назвали в честь древней горы Жамбыл. С малых лет как другие дети бедняков пас скот баев. Когда подрос отец его отдал сельскому мулле на учебу.