СРОЧНО! ПЕРЕВЕДИТЕ СОЧИНЕНИЕ НА КАЗАХСКИЙ!! Моего папу зовут Роман. Ему 35 лет. Он живет в Японии. Работает он с машинами. Он часто привозит мне подарки с Японии. Он добрый, красивый, сильный. Всегда мне поможет. Когда он приле...

СРОЧНО! ПЕРЕВЕДИТЕ СОЧИНЕНИЕ НА КАЗАХСКИЙ!! Моего папу зовут Роман. Ему 35 лет. Он живет в Японии. Работает он с машинами. Он часто привозит мне подарки с Японии. Он добрый, красивый, сильный. Всегда мне поможет. Когда он прилетает с Японии, мы часто проводим время вместе. Я люблю своего папу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің атым Роман Рим Папасы болып табылады . Ол 35 жаста. Ол Жапонияда тұрады. Ол машиналар жұмыс істейді . Ол жиі Жапониямен ұсынады мені әкеледі. Ол мейірімді әдемі , күшті . Әрқашан маған көмектеседі. Ол Жапонияға келгенде , біз жиі бірге уақыт өткізу . Мен әкеме сүйемін
Гость
Менің әкемнің аты Роман. Оның жасы 35-те.Ол Жапонияда тұрады.Ол машиналармен жұмыс істейді.Жапонядан ол маған жиі сыйлықтар әкеліп тұрады.Ол мейірімді, әдемі, қайратты.Әрқашанда маған көмектеседі.Жапониядан келгенде ,біз бірге жиі уқытымызды өткіземіз. Мен әкемді жақсы көремін.