СРОЧНО!!!!! Пiдкреслiть граматичнi основи : 1)Не погасни маревом, не розвiйся сном,хмаркою ласкавою за моїм вiкном. 2)Майстра по роботi пiзнати. 3)У чужiй пасiцi бджiл не розведеш. 4)Напевно,через годину буде свiтати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 РЕЧЕННЯ -  не погасни і не розвійся - однорідні присудки. 2 РЕЧЕННЯ  - пізнати - присудок. 3 РЕЧЕННЯ  - не розведеш - присудок. 4 РЕЧЕННЯ  - буде світати - присудок. це речення односкладні, підмета в них немає.