СРОЧНО. ПЛАЧУ 19 БАЛЛОВ. Текст: "Паром на бурнай рацэ". Напишите 1 сочинение на выбор: 1) Навальничная ноч на Дняпры. 2)Пераправа жанчына з указам аб памилаванни. 3) Дуэль у лузе пад Камарынам. 4) Сустрэча и развитанне Горава з...

СРОЧНО. ПЛАЧУ 19 БАЛЛОВ. Текст: "Паром на бурнай рацэ". Напишите 1 сочинение на выбор: 1) Навальничная ноч на Дняпры. 2)Пераправа жанчына з указам аб памилаванни. 3) Дуэль у лузе пад Камарынам. 4) Сустрэча и развитанне Горава з жанчынай у чорным.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дуэль. , чо чо. непонел