СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПЛИЗ Напишіть твір-роздум про стосунки дітей і батьків на тему "Крок назустріч".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У сучасних сім'ях дуже часто живе непорозуміння між батьками та дітьми. Це завжди псує нам настрій та змушували нас розчаровуватися в батьках а бо дітях. Чому так трапляється? Якщо бути чесними, то наша впертість і бажання намертво відстоювати свою позицію закладени в кожному з нас від природи. Але деякі змогли навчитися керувати своїми почуттями. Це справді тяжко, але це допомагає нам порозумітися і уникнути конфлікту. Іноді треба йти на зустріч, робити крок уперед, і головне- мати бажання, бажання порозумітися зі своєю родиною, людьми, які щиро люблять тебе і бажають щастя. Хто, як не вони вислухають тебе і допоможуть дійсною порадою. Треба цінувати їх! Ну как)?