Срочно помогите плиз напишите короткий рассказ на казахском на тему сабак

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүкіл адамзат сабақ оқуы тиіс.Себебң адамдар сабақсыз саран болады.Маған сабақ оқыған қатты ұнайды.Кейде кітаптарды оқып отырып,ішіне қызығып кіріп кетесің
.Адамдар китапты коп окыса,олар кино коруден артык коретин еди.Себеби, окып отырып барин коз алдына елестетип окыган кино коруден алден артык деп санаймын.