СРОЧНО !!!! Помогите плиз !!! Уявіть що ви повіні представити свій клас на загальну ш?
СРОЧНО !!!! Помогите плиз !!! Уявіть що ви повіні представити свій клас на загальну ш??ільному заході "Свято честі школи" . Підготуйте невелику презентацію колективу .
Ответ(ы) на вопрос:
Наша школа це прекрасне місце де можна багато чого навчитися та весело провести час. На уроках вчителі дуже виразно та зрозуміло пояснюють нову тему. Учні люблять проводити час в школі, особливо цікаво стає на перервах, коли учні діляться знанями після уроків.