СРОЧНО !!!! Помогите плиз !!! Уявіть що ви повіні представити свій клас на загальну шкільному заході "Свято честі школи" . Підготуйте невелику презентацію колективу .
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наша школа це прекрасне місце де можна багато чого навчитися та весело провести час. На уроках вчителі дуже виразно та зрозуміло пояснюють нову тему. Учні люблять проводити час в школі, особливо цікаво стає на перервах, коли учні діляться знанями після уроків.