СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПО УКРАИНСКОМУ ЯЗЫКУ!!!!! Виправте помилки у словосполученнях. А. Працювати по сумісництву; по багатьом причинам; перевірка по групам; по результатам підсумків; по закінченні першого курсу; по вині керівництва; ...

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПО УКРАИНСКОМУ ЯЗЫКУ!!!!! Виправте помилки у словосполученнях. А. Працювати по сумісництву; по багатьом причинам; перевірка по групам; по результатам підсумків; по закінченні першого курсу; по вині керівництва; фінансист по освіті, відпустка по хворобі; по новому методу; по питанню розподілу; заходи по боротьбі із ухилянням від сплати податків; по дорученню замовника; по індивідуальному плану. Б. Комісія по прийманню державних іспитів; комісія по трудових спорах; комісія по встановленню трудового стажу; комітет по використанню трудових ресурсів; комітет по охороні природи; комітет по боротьбі з організованою злочинністю; орган по сертифікації промислової продукції; відділ по матеріально технічному постачанню; відділ по роботі з іноземними студентами; спілка по захисту прав споживачів. В. Заступник директора по кадровій роботі; менеджер по роботі з персоналом; агент по рекламі; інспектор по техніці безпеки; спеціаліст по маркетингу; художник по костюмах; слюсар по ремонту; посол по особливих дорученнях; представник по пресі; експерт по судовій медицині; інструктор по плаванню; майстер по обслуговуванню.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. Працювати ЗА сумісництвОМ; по багатьом причинам; перевірка груп; ЗА результатами або за підсумками; Після закінчення першого курсу; З вини керівництва;