СРОЧНО! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА. 5КЛАСС. НОМЕР 5.

Гость
1. On the 3rd floor. 2. Yes, I did. I saw Iron Man 2. 3. Yes. There's one on Alma Street. 4. It's opposite the cafe. 5. It's sixty pence.