Срочно помогите пожалуйста нужен диалог на тему спорт на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сен қандай спортты білесің?-Мен волейбол,футбол,орта доп білемің.-Сенің сүйекті спорты қандай?-Менің сүйекті спортым футбол.-Саған қатты футбол ұнайды ма?-Иә,маған футбол қатты ұнайды.-Кіммен футбол ойнайсың?-Мен достарыммен ойнаймын-.Қайда ойнайсың?-Мен далада ойнаймың. ну типа так^_^