СРОЧНО помогите составить предложения со славами как бара-бара,айта-айта,киiм-кешек, таза,hана,тек,екеуден,денсаулыкты сактауга

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен дукенге бара бара шаршадым.апам айта айта жалыкты.менин анам киим кешек тигумен айналысады.мен кешке таза койлек киемин.агам тек алма жиди.биз даптерди екеуден сатып алдык.биздин мугалим денсаулыкты сактауды уйретти