Срочно помогите срочно!!!!!!! (Нужно вставит слова)                                                                                                                       ---------------------------------------------------------...

Срочно помогите срочно!!!!!!! (Нужно вставит слова)                                                                                                                       --------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Dear Santa Claus,     My name is ____ .  I am ____ .  I can _______________________ . Can i have _________________  _______for Christmas, please? -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Santa Claus,     My name is Artyom.  I am 13 .  I can swim very well. Can I have a mountain bycicle from you for Christmas, please?
Гость
Dear Santa, My name is Marina. I am 10 years old. I can draw very well and dance. Can I have an IPhone5s for Christmas,please? Best wishes, Marina