СРОЧНО ПОМОГИТЕ ЗАВТРА СДАВАТЬ!!!!!!! Тема. Summer Holidays Личное письмо другу по теме «Как я провел каникулы» (5 класс) Задание. Прочитай отрывок из письма Бена, твоего друга из Англии. Напиши ему ответное письмо. … Summer ho...

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ЗАВТРА СДАВАТЬ!!!!!!! Тема. Summer Holidays Личное письмо другу по теме «Как я провел каникулы» (5 класс) Задание. Прочитай отрывок из письма Бена, твоего друга из Англии. Напиши ему ответное письмо. … Summer holidays are over and I am back to school. I spent a wonderful time in the country. I have a lot of friends there. We swam, rode our bikes, played games. But now I am happy to see my teachers and friends. And what about you? How did you spend your summer holidays? Did you miss your classmates? Do you like to come back to school? … Yours, Ben
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello ben.Spasibo for pismo.Mne also liked summer kanikuly.Prekrasno spent time complement its colors