СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ. Запиши спочатку перевірні слова, а потім - віршовані рядки, вставляючи пропущену букву.Доведи, що не помиляєшся. Чи є в тексті споріднені слова?Назви їх. У к..та с..ночок - к..шеня. У слона с..ночок ...

СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ. Запиши спочатку перевірні слова, а потім - віршовані рядки, вставляючи пропущену букву.Доведи, що не помиляєшся. Чи є в тексті споріднені слова?Назви їх. У к..та с..ночок - к..шеня. У слона с..ночок - слоненя. В їжачка с..ночок - їжаченятко. Ну а я - с..ночок свого татка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кошка син  У кота синочок- кошеня У слона синочрк-слоненя В їжачка синочок- їжаченятко Ну а я- синочок свого татка