Срочно! Пожалуйста сделайте перевод ! За ранние Спасибо! Would you like to ( have ) ...? What / How about (having) ...? Shall we (have) ...? Let's (have)... . Making suggestions Accepting and Refusing That would be nice? Good i...

Срочно! Пожалуйста сделайте перевод ! За ранние Спасибо! Would you like to ( have ) ...? What / How about (having) ...? Shall we (have) ...? Let's (have)... . Making suggestions Accepting and Refusing That would be nice? Good idea That's a great idea I'd love to. That sounds great! I dan't like I don't think so.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хочешь ли ты...
Как насчет ....
Может мы...
Сделать предложение
Принятие и отказ
Будет ли это хорошо?
Хорошая идея
Это замечательная идея
Мне тоже нравится
Это звучит здорово
Мне не нравится
Я не думаю так