Срочно!!! Продолжите предложения ( новые предложения) используя слова в скобках: 1 Did you (something) 2 Jim was very hungry. (новое предложение со словом everything)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Did you notice something strange in the way he reacted? Jim was very hungry. He could eat everything his mother put  in the piсnic basket