СРОЧНО ПРОШУ ПОМОГИТЕ ДАМ 42 балла Нанды ортақ тәрелкеден қолмен басқа тілімдерге тимей өз тәрелкесіне салып шетінен сындырып жейді 2Қуырылған тамақты пышақ пен шаншқыны пайдаланып жейді 3Күріш нені шанышқымен жейді 4 Тортты д...

СРОЧНО ПРОШУ ПОМОГИТЕ ДАМ 42 балла Нанды ортақ тәрелкеден қолмен басқа тілімдерге тимей өз тәрелкесіне салып шетінен сындырып жейді 2Қуырылған тамақты пышақ пен шаншқыны пайдаланып жейді 3Күріш нені шанышқымен жейді 4 Тортты дастарқанға кесіп әкеледі 5 Картоп пен көкөністі сол қолға ұстаған шаншқымен бөлшектейді пышақпен картопты ұстап отырады
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хлеб берут руками из общей тарелки не прикасаясь руками к другим ломтикам, кладут  в свою тарелку и едят отламывая  с краешка .Жаренные блюда едят пользуясь ножом и вилкой.Рис  едят вилкой.Торт ставят на стол разрезанным.Картофель и овощи разделяют вилкой держа в левой руке ,картофель придерживают ножом.