Срочно проверить текст на наличие ошибок: поздравлению ко дню валентина Don`t live sad, Don`t regret, what was, Don`t guess, what will be, Take care, what you have. And let the happiness Will remain companion forever And alway...

Срочно проверить текст на наличие ошибок: поздравлению ко дню валентина Don`t live sad, Don`t regret, what was, Don`t guess, what will be, Take care, what you have. And let the happiness Will remain companion forever And always will lovely Person near with you.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ошибка точно есть в предложении And let the happiness, правильнее будет And let be happy, я думаю.