СРОЧНО РЕШИТЕ ПОЖАЙЛУСТА!!!!!!!!!!!!!! В школі пройшли три олімпіади. З’ясувалось, що в кожній з них приймало участь по 50 учнів. Причому, 60 учнів приходило тільки на одну олімпіаду, а 30 учнів – рівно на дві. Скільки учнів пр...

СРОЧНО РЕШИТЕ ПОЖАЙЛУСТА!!!!!!!!!!!!!! В школі пройшли три олімпіади. З’ясувалось, що в кожній з них приймало участь по 50 учнів. Причому, 60 учнів приходило тільки на одну олімпіаду, а 30 учнів – рівно на дві. Скільки учнів прийняло участь у всіх трьох олімпіадах?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
30-не явились на олим.
Гость
3 олимпиады ,в каждый день 50 человек в сумме за 3 олимпиады 50·3=150 человек 60 человек были только на одной 30 были на 2 олимпиадах 60+30·2=120 человек 150-120=30 человек было на всех 3 олимпиадах