СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Розберіть за будоою слова та виберіть варіант без закінчення А) вересень, принтер Б) узвар, прилад, пюре В) автомобіль, березень, корабель Г) корінь, ключ, ліворуч Д) деталь, олівець, н...

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Розберіть за будоою слова та виберіть варіант без закінчення А) вересень, принтер Б) узвар, прилад, пюре В) автомобіль, березень, корабель Г) корінь, ключ, ліворуч Д) деталь, олівець, навпростець
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильний варіант - Б