Срочно розвяжіть!!!!катер за течією річки плив 1,6 год,а проти течії 2,5 год.відстань ,яку проплив катер проти течії виявилася на 6,2 км більшою,ніж відстань,яку проплив катер за течією.знайдіть швидкість течії якщо швидкість к...
Срочно розвяжіть!!!!
катер за течією річки плив 1,6 год,а проти течії 2,5 год.відстань ,яку проплив катер проти течії виявилася на 6,2 км більшою,ніж відстань,яку проплив катер за течією.знайдіть швидкість течії якщо швидкість катера 16км/год
Ответ(ы) на вопрос:
Скорость течения = х км/час
Скорость катера по течению =(16+х) км/час
Скорость катера против течения = (16-х) км/час
Разность расстояний = 6,2 км, то есть
2,5(16-х)-1,6(16+х)=6,2
40-2,5х-25,6-1,6х-6,2=0
8,2-4,1х=0
4,1х=8,2
х=2
Не нашли ответ?
Похожие вопросы