СРОЧНО!!!! Составе английский диалог друзья приходят после летних каникул встречаются в школе и заводят диалог привет,как дела и т.д.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Hi, will you member this summer holiday? - Yeah, I can't forget holidays, we have a good time in Malibu, right? - oh, of course, I like ocean, it was very cool, I'm saw a dolphins, they are very nice, - especially, their voice. - you know, I'd never forget that, - it was the best experience in my life