Срочно составе предложение на казахском языке со словами: дос, бос уакыты, мейiрiмдi, карапайым, сымбатты, адiл, откiзу, кiтап оку, сурет салу. Извините но в настройках у меня нет казак тiлi.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дос адал болу керек. Оның бос уақыты жоқ. Әсел өте мейірімді қыз. Біздің мұғалім қарапайым адам. Спортпен айналысқалы бері сымбатты болыпты. Қазылар алқасы әділ шешім айтты. Демалысты жақсы өткізу керек. Кітап оқу пайдалы іс. Сурет салу-өнер.