СРОЧНО!!! Составить диалог про магазин. С переводом. На подобии (Привет. Привет. Есть ли в магазине уартошка и т.д...)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Салем,Еркин! -Салем,Борзи! -Кайда бара жатырсын? -Мен дукенге бара жатырмын.Сенше? -Менде дукенге бара жатырмын.Менимен жур. -Дукеннен не сатып алмакшысын? -Мен дукеннен нан жане сут сатып аламын.Сенше? -Мен дукеннен бауырларыма балмуздак сатып алмакшымын.