СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА!!! Баский,досвітній,спілчанський З'ясуйте лексичне значення слів,складіть із ними речення на рівні 10 класу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
баский - Дуже швидкий, прудкий, жвавий (перев. про коней). (Володимир дуже швидко зміг уявити себе на баскому коні серед поля із шаблею ) досвітній - який буває перед сходом сонця, світанком;( Досвітня метушня у місті нестиха ніколи, бо люди намагаються жити, працювати й любити.) СПІЛЧАНСЬКИЙ, а, е. Прикм. до спілка  (  Хороші ж у тебе працівники на складі будуть, але важко буде в розумінні спілчанської роботи. )