СРОЧНО ,СРОЧНО!!!! за15 балов!!!Допоможіть, провідміняйте числа за відмінками  985,213,653,976,845

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
985 Н.в.Дев'ятсот вісімдесят п'ятьР.в.Дев'ятсот вісімдесят п'ятогоД.в.Дев'ятсот вісімдесят п'ятомуЗн.в.Дев'ятсот вісімдесят п'ятий(п'ятого)Ор.в.Дев'ятсот вісімдесят п'ятогоМ.в. на дев'ятсот вісімдесят п'ятому 653 Н.в. шістсот пятдесят три Р.шістсот пятдесяти трьохД.шестистам п'ятдесяти трьомЗ.шістсот,шестисот п'ятдесятьох триО.шестмистами п'ятдесятьма триМ.на шестистах п'ятдесяти трьох