Срочно срочно!на казахском языке составить диалог о казахских актера, срочно!пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Саған кім ұнайды ? -Тəуекел Мүсілім -Ол саған несімен ұнайды ? -Ол өті талантты -түсінікті.Ол жайлы не білесің ? -оның көптеген киноларға түскенін білемін.Кейбіреулерін көргенмін -атап айтшы ? -есісде жоқ.Оларды бұрынла көргенмін -мақұл.Сүйікті актёрым деп Тəуекел Мүсілімді атай аласызғой ? -ия! -түсінікті.Сізге көп рахмет