Срочно Твір-відгук про прочитаний твір "15-річнний капітан" за планом 1 автор.назва твору 2 короткий зміст(сюжет) 3 герої твору( улюблений) чому? 4 виховне значення твору. Срочно пліз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій улюблений герой з роману "Пятнадцятирічний капітан "- це Дік Сенд. Він боротися зі злом намагається врятувати життя людей розумний і досвіченний. Проблема людства це работоргівлі. Автор каже що слово работоргівля неповинна бути у людській мові