СРОЧНО! У чавуновому казані нагрівають воду (маса казана і води однакова).Більше енергії витратиться на нагрівання ... Варіанти відповідей : а)води , б)казана , в)однаково ,г)залежить від пори року

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оскільки питома теплоємність води більше, ніж у чавуну, то при рівних масах теплоємність ([latex]C=cm[/latex]) води буде більше. Виходить, що воду треба буде витратити більше енергії, ніж на чавун. Теплота ж залежить від теплоємності і зміни температури ([latex]Q=cm\Delta t[/latex]). Зміна температури буде однаковим, значить, в кінцевому рахунку, все залежить тільки від питомої теплоємності. Варіант А - більше енергії витратиться на нагрівання води.