СРОЧНО!!! Установіть хронологічну послідовність подій у біографіі П. Куліша: а) арешт у Варшаві за участь у Кирило-Мефодіівському братстві б) викладацька діяльність у Луцьку в) робота над перекладом Бібліі г) літературна праця ...

СРОЧНО!!! Установіть хронологічну послідовність подій у біографіі П. Куліша: а) арешт у Варшаві за участь у Кирило-Мефодіівському братстві б) викладацька діяльність у Луцьку в) робота над перекладом Бібліі г) літературна праця під псевдонимом Павло Ратай
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
nb lehf lf teaegeyeaghetgea