Срочно!! Відреагуйте подані речення відповідно до норм української мови: 1. Для капітального ремонту готелю "Україна" нам підійде любий матеріал. 2. Ми діяли згідно законів України. 3. Його усунули з цієї посади. 4. Зустрінемос...

Срочно!! Відреагуйте подані речення відповідно до норм української мови: 1. Для капітального ремонту готелю "Україна" нам підійде любий матеріал. 2. Ми діяли згідно законів України. 3. Його усунули з цієї посади. 4. Зустрінемось через пару днів. 5. це можна було зробити при всіх обставинах. 6. У відповідності з рішенням у жовтні студенти туристичного відділення проходять практику.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для капітального ремонту готелю "Україна" нам підійде будь-який матеріал. 2. Ми діяли згідно із  законами України. 3. Його звільнили з цієї посади. 4. Зустрінемось через кілька днів. 5. це можна було зробити за будь-яких обставин. 6. Згідно з рішенням у жовтні студенти туристичного відділення проходять практику.