СРОЧНО!!!! Відредагуйте речення. Найбільш цікавіша розповідь, сама швидка тварина, бальш зручніший рейс, сильна головна біль, широка степ, далекий путь, маленьке поні, одна друга метрів, дві треті мільйонів, три кілометра, два ...

СРОЧНО!!!! Відредагуйте речення. Найбільш цікавіша розповідь, сама швидка тварина, бальш зручніший рейс, сильна головна біль, широка степ, далекий путь, маленьке поні, одна друга метрів, дві треті мільйонів, три кілометра, два дзвінка, зустрілися с Олексієм Скляренко, подякували Світлані Вікторівній.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найцікавіша розповідь, найшвидша тварина, найбільш зручний рейс, сильний головний біль, широкий степ, далекий шлях, маленькі поні, півметра или одна друга метра, дві треті мільйона, три кілометри,два двінки, зустрілися з Олексієм Скляренком, подякували Світлані Вікторівні.